Team

De medewerkers van het Centre of Expertise Biobased Economy werken samen in verschillende teams en projecten. Selecteer een van de volgende groepen voor meer informatie over de teamleden.

  • Ad Dekkers

    Docent - Onderzoeker
    am.dekkers@avans.nl
    +3188 525 72 58
  • Alexander Compeer

    Jr. Onderzoeker
    ae.compeer@avans.nl
    +3188 525 69 77
  • Alwin Hoogendoorn

    Portfoliomanager Onderzoek
    a.hoogendoorn@avans.nl
    +3188 525 81 54
  • Arnold Nijhuis

    Docent – Onderzoeker
    awg.nijhuis@avans.nl
    +3188 525 86 83
  • Bruno Bastos Sales

    Docent – Onderzoeker
    b.bastossales@avans.nl
    +3188 525 61 57
  • Davine Blauwhoff

    drlm.blauwhoff@avans.nl
    +3188 525 94 64
  • Dorien Derksen

    Lector Biobased Products
    gch.derksen@avans.nl
    +3188 525 89 82
  • Douwe-Frits Broens

    Portfoliomanager Business Support
    df.broens@avans.nl
    +3188 525 84 40
  • Elaine Toes

    Interim directeur CoE BBE
    ed.toes@avans.nl
    +3188 525 92 34
  • Eric Mattheussens

    Projectleider Kleuren Applicatiecentrum
    e.mattheussens@rocwb.nl
    +316 102 243 52
  • Erik Lammers

    Projectleider
    ekf.lammers@avans.nl
    +3188 525 90 60
  • Fred van der Burgh

    Onderzoeker
    fred@forest-design.nl
  • Geert Mol

    Opleidingscoördinatie Chemie HZ
    mol0028@hz.nl
    +316 33 91 00 41
  • Gerben van Herwijnen

    docent Marketing BAC
    gj.vanherwijnen@avans.nl
    +3188 525 61 80
  • Gert Jan Visse

    Docent-onderzoeker Radius College
    G.Visse@rocwb.nl
    +3162 698 6472
  • Gie Steenput

    Docent – Onderzoeker
    gjpl.steenput@avans.nl
    +3188 525 82 52
  • Han van Osch

    Programma Manager HZ
    ja.vanosch@avans.nl, han.van.osch@hz.nl
    +3188 525 85 77
  • Hans de Wit

    Werkplaatsmeester
    j.dewit5@avans.nl
    +3188 525 60 06
  • Harbert Pater

    Docent – Onderzoeker
    h.pater@avans.nl
    +3188 525 66 13
  • Huub Looze

    Docent Ontwerper BAC
    hgj.looze@avans.nl
    +3188 525 70 84
  • Ingrid Weegels

    Docent – Onderzoeker
    weeg0007@hz.nl
  • Ischa Lamot

    Docent – Onderzoeker
    i.lamot@avans.nl
    +3188 525 90 47
  • Jack van Schijndel

    Docent – Onderzoeker
    jam.vanschijndel@avans.nl
    +3188 525 82 68
  • Jan de Vos

    Financieel controller
    j.devos5@avans.nl
    +3188 525 76 14
  • Jan Wigmans

    Onderzoeker
    j.wigmans@avans.nl
    +3188 525 78 19
  • Jappe de Best

    Coördinator lectoraten BBE/BBP
    jh.debest@avans.nl
    +316 51 37 94 47
  • Jasper Sluis

    Docent – Onderzoeker
    ja.sluis@avans.nl
    +3188 525 94 72
  • Jeroen Hiemstra

    j.hiemstra@rocwb.nl
  • Johan Raap

    Lector Biobased Energy
    jfm.raap@avans.nl
    +3188 525 78 48
  • Jos Scheurink

    Docent – Onderzoeker
    J.Scheurink@rocwb.nl
    +3176 572 3900
  • Koen van Beurden

    Onderzoeker
    k.vanbeurden@avans.nl
    +3188 525 73 81
  • Laura van Otterloo

    Jr. Projectleider
    l.vanotterloo@coebbe.nl
    +316 81 23 33 06
  • Luiz Canalle

    Docent – Onderzoeker
    la.canalle@avans.nl
    +316 23 14 17 67
  • Lute-Harm Zwiers

    Docent – Onderzoeker
    lh.zwiers@avans.nl
    +3188 525 69 17
  • Margot Verwei

    Projectmedewerker
    mgp.verwei@avans.nl
    +3188 525 79 58
  • Marian Kat - de Jong

    Projectleider
    mp.kat-dejong@avans.nl
    +3188 525 87 83
  • Marloes de Werdt

    Onderzoeker
    mfc.dewerdt@avans.nl
    +3188 525 78 61
  • Maurice van Londen

    Projectleider
    m.vanlonden@avans.nl
    +3188 525 73 74
  • Maurits Dorlandt

    Docent – Onderzoeker
    mhj.dorlandt@avans.nl
    +3188 525 85 17
  • Michael van Nielen

    Docent – Onderzoeker
    mhm.vannielen@avans.nl
    +3188 525 69 90
  • Michiel Michels

    Docent – Onderzoeker
    mha.michels@avans.nl
    +316 50 66 52 97
  • Nathan Bowden

    Docent – Onderzoeker
    na.bowden@avans.nl
    +3188 525 75 44
  • Qian Zhou

    Docent – Onderzoeker
    q.zhou1@avans.nl
    088 525 66 60
  • Ralph Simons

    Portfoliomanager Onderwijs
    rab.simons@avans.nl
    +3188 525 76 09
  • Rene Kleijntjens

    Docent – Onderzoeker
    rh.kleijntjens@avans.nl
    +3188 525 90 34
  • Richard Eijsberg

    Docent – Onderzoeker
    r.eijsberg@avans.nl
    +3188 525 62 79
  • Robin Schellius

    Website bouwer
    r.schellius@avans.nl
    +3188 525 77 87
  • Sanne de Krom

    Docent – Onderzoeker
    s.dekrom@avans.nl
    +3188 525 87 12
  • Saskia Boot

    Secretariaat
    s.boot@avans.nl
    +3188 525 91 31
  • Seija Aalto

    Project Officer
    sh.aalto@avans.nl
    +3188 525 92 62
  • Simone Elzinga

    Financieel adviseur
    sc.elzinga@avans.nl
    +3188 525 91 05
  • Stijn Mattheij

    Docent-onderzoeker
    apm.mattheij@avans.nl
    +3188 525 71 86
  • Tanja Rizzo

    Secretariaat
    tj.rizzo@avans.nl
    +3188 525 88 87
  • Wendy Monteiro da Fonseca

    Projectleider
    wb.monteirodafonseca@avans.nl
    +3188 525 73 04
  • Wendy van Rijsbergen

    Marketing, Communicatie & PR
    w.vanrijsbergen@avans.nl
    +3188 525 80 15
  • Werner Müller

    Werkplaatsmeester
    ww.muller@avans.nl
    +3188 525 94 69
  • Willem Böttger

    Lector Biobased Bouwen
    woj.bottger@avans.nl, Bttg0002@hz.nl
    +3188 525 75 14
  • Willem Haak

    Docent – Onderzoeker
    w.haak@hz.nl
  • Wilner Acosta Martinez

    Junior Onderzoeker
    ws.acostamartinez@avans.nl
    +3188 525 70 46
  • Wim Gaakeer

    Docent – Onderzoeker
    wa.gaakeer@avans.nl
    +3188 525 84 17